Γ. Χριστόπουλος: «Πείτε πόσοι πήγαν στο Υπουργείο Οικονομικών και δεν έγιναν δεκτοί…»
Σκιαγραφώ (με την εμφανή κατανόηση του προβλήματος από την έγκριτη δημοσιογράφο) το χρονικό της «ιστορικής απόβασης» στην Αθήνα της Ομοσπονδίας, ...
Σκιαγραφώ (με την εμφανή κατανόηση του προβλήματος από την έγκριτη δημοσιογράφο) το χρονικό της «ιστορικής απόβασης» στην Αθήνα της Ομοσπονδίας, ...
Ο φοροτεχνικός κ Γιώργος Χριστόπουλος αναφέρεται στα συνήθη προβλήματα που εντοπίζονται στην αυτόματη διαδικασία υποβολής των προσυμπληρωμένων φορολογικών δηλώσεων. Ο ...
Γιώργος Χριστόπουλος*: Τι κάνατε με την επιδότηση της επιστρεπτέας προκαταβολής ?? (οι πέντε περιπτώσεις λογιστικής και φορολογικής μεταχείρισης) Το ...
https://youtu.be/6TD0Cq0srj4 Ο φοροτεχνικός κ. Γιώργος Χριστόπουλος αναλύει τα νέα δεδομένα για τον διακανονισμό και την τήρηση της πάγιας ρύθμισης οφειλών ...
Το 14ο ΠΤ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ του Οικονομικού Επιμελητηρίου της Ελλάδας σε συνέχιση του προγράμματος για τη διαρκή ενημέρωση των Μελών ...
Γιώργος Χριστόπουλος*: Στον Άγιο Νικόλαο και Ηράκλειο Κρήτης με το ΟΕΕ αύριο και μεθαύριο το ενημερωτικό οδοιπορικό μου ...
Στην εκπομπή «UPDATE» της ΕΡΤNEWS, με τον έγκριτο δημοσιογράφο Κώστα Λασκαράτο (σημ. έχει στο ενεργητικό του τηλεοπτικές και ραδιοφωνικές ...
Όταν οι συνάδελφοι Λογιστές - Φοροτεχνικοί τιμούν αυτό που επαναλαμβάνω και φέτος με τα e-book βοηθήματα «ΡΑΝΤΕΒΟΥ με την Εφορία- ...
Όταν οι συνάδελφοι Λογιστές - Φοροτεχνικοί τιμούν αυτό που επαναλαμβάνω και φέτος με τα e-book βοηθήματα «ΡΑΝΤΕΒΟΥ με την Εφορία- ...
ΣΥΝΔΕΘΕΙΤΕ ΜΑΖΙ ΜΑΣ
© 2020 Mental GRoup | website created by Mental InformaticsΠολιτική Προστασίας | Πολιτική Cookies
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies για να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και βοηθώντας την ομάδα μας να καταλάβει ποια τμήματα του ιστότοπου μας θεωρείτε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Το αυστηρώς απαραίτητο cookie θα πρέπει να είναι ενεργοποιημένο ανά πάσα στιγμή, ώστε να μπορέσουμε να αποθηκεύσουμε τις προτιμήσεις σας για ρυθμίσεις cookie.
Εάν απενεργοποιήσετε αυτό το cookie, δεν θα μπορέσουμε να αποθηκεύσουμε τις προτιμήσεις σας. Αυτό σημαίνει ότι κάθε φορά που επισκέπτεστε αυτόν τον ιστότοπο θα χρειαστεί να ενεργοποιήσετε ή να απενεργοποιήσετε ξανά τα cookies.